Kłamstwo
Spotykamy się z nim na każdym kroku i na tyle często że przestaliśmy nazywać je po imieniu… ktoś się pomylił, zapomniał, uznał że tak będzie lepiej…
Spotykamy się z nim na każdym kroku i na tyle często że przestaliśmy nazywać je po imieniu… ktoś się pomylił, zapomniał, uznał że tak będzie lepiej…
To że nie śpię o 1 nad ranem nie jest niczym nadzwyczajnym, to że siedzę nad kubkiem kawy również. Takie życie… taka praca i właściwie gdyby nie moje zamiłowanie do sowiego trybu to można by pomyśleć że to następstwo niegdysiejszej pracy na trzy zmiany.
Lubię remonty, lubię każdą zmianę która idzie ku lepszemu, chociaż generalnie uważam że „lepsze jest wrogiem dobrego”
Owszem świętuję, i to z każdym rokiem coraz bardziej. Absolutnie nie z racji mojego wieku ale z coraz większej świadomości i szacunku do naszej niedocenianej płci.
Miniony wtorek powitał mnie powitał mnie awarią w łazience, nie było by problemu gdyby nie fakt że o 12 miałam służbowe spotkanie. Tuż po 7 rano udało się uprosić panów hydraulików i niemal natychmiast przyjechali.
Rozczarowanie to jedno z najgorszych uczuć jakie może spotkać człowieka konsekwentnego. Większość ludzi nie lubi „nawalać”, nie lubimy także gdy inni nas zawodzą.
Jestem kobietą… zdecydowanie i boleśnie przekonuję się o tym co miesiąc, a w razie wątpliwości sprawdzam w dowodzie.